top of page

FORTUNA Sp.k.- firma z doświadczeniem
i profesjonalnym podejściem

Fortuna Sp. z o.o. Sp. k. od ponad 9 lat z pełnym zaangażowaniem i coraz bogatszą wiedzą działa w sektorze jakim jest outsourcing pracowniczy. Specjalizujemy się w procesie pośrednictwa w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy i Środkowej Azji. Zapewniamy kompleksową obsługę wsparcia w realizacji zadań związanych z gospodarką magazynową oraz realizacją logistyki wewnątrzzakładowej.

W dziedzinie outsourcingu pracowników, specjalizujemy się od 2014 roku, kiedy to grupa kilku ambitnych osób utworzyła firmę Fortuna. Przez 8 lat nasza wiedza i doświadczenie mocno się powiększyły, a firma znacznie rozrosła - na obecną chwilę zatrudniamy kilka tysięcy osób. Posiadamy kilka oddziałów na terenie Polski, a nasi klienci to firmy znajdujące się w ponad 100 lokalizacjach kraju. Są to zarówno duże przedsiębiorstwa z zapotrzebowaniem na kadrę pracowniczą, jak również małe biznesy, które chcą się rozwijać i potrzebują ludzi do pracy.

Jesteśmy bezpośrednim pracodawcą dla kilku tysięcy osób ze Wschodu i Środkowej Azji. Całość procesu organizacji zatrudnienia znajduje się po naszej stronie - począwszy od rekrutacji osób chętnych do pracy, obsługę kadrowo-administracyjną po zapewnienie komfortowych warunków mieszkalnych i transportu w miejsce pracy.

Pracując wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie zbudowane dzięki współpracy z liderami rynku branży logistycznej.

iStock-1248066440.jpg

FORTUNA Sp.k. w statystykach:

ponad 8 lat

doświadczenia w branży outsourcingu

5 tysięcy

aktywnych miejsc pracy na terenie kraju

blisko 100

lokalizacji pracy w Polsce

40 obiektów

zakwaterowania pracowników

150 autobusów

i busów do obsługi przewozu osób

bottom of page